2019

LIJST OPTREDENS

2019

 

 

 

Juli

 

14 juli Zepperen Zaal Drie Gezusters Zepperen-Dorp 8a om 14:00 uur

 

14 juli Geetbets (Privé) om 21:30 uur

 

20 juli Maldegem Euroshop Feestweekend

 

21 juli Klein Gelmen ’t Catarakske om 20:00 uur

 

22 juli Kerniel Heuvelstraat 7 om 20:00 uur

 

28 juli Mol-Postel Kaasboerin Namiddagshow

 

29 juli Hoepertingen Café Maes Daalhofstraat 32 om 21:00 uur

 

Augustus

 

04 augustus Jabbeke VBRO Radio Show Recreatiedomein Klein Strand om 15:00 uur

 

17 augustus Kerkom Brouwerij Naamsesteenweg om 17:00 uur

 

September

 

07 september Merchtem Drielindenbaan om 15:00 uur

 

08 september Hasselt Limburgia Rederij om 16:00 uur

 

15 september Klein Gelmen ’t Catarakske om 20:00 uur

 

20 september Groot-Gelmen Feesttent om 20:00 uur

 

21 september Rijkhoven-Bilzen PC om 19:00 uur

 

23 september Klein Gelmen ’t Catarakske om 14:00 uur

 

28 september Bommershoven Panishof om 19:30 uur

 

29 september Lichtaart OC

 

Oktober

 

05 oktober Roeselare Euroshop Namiddag

 

08 oktober Alken Terkoest Samana (Privé)

 

12 oktober Velm Parochiaal Cultureel Centrum om 20:00 uur

 

13 oktober Lubbeek om 15:00 uur

 

20 oktober Groot-Gelmen Berkeshof Bergstraat 10

 

26 oktober tot 02 november Lloret de Mar Fanreis

 

November

 

10 november Wondelgem Zaal Sint-Godelieve Sint-Godelievestraat om 17:00 uur

 

24 november Zepperen Zaal Drie Gezusters om 14:00 uur

 

December

 

06 december Sint-Truiden Kerk van Sint-Marten Stapelstraat Kerstconcert

 

13 december Herk de Stad Markthallen namiddagshow

 

14 december Lubbeek Kerstconcert om 19:00 uur

 

22 december Blankenberge Sint-Amands om 14:00 uur

 

24 december Blankenberge D’n oude lepel Manitobaplein

 

31 december Sint-Truiden Zaal Panderosa Hasseltsesteenweg om 20:00 uur

 

 

 

 

 

2020

 

Januari

 

12 januari Halen GC De Rietbron Sportlaan 1 omstreeks 15:00 uur

 

April

 

12 april Mol-Postel De Kaasboerin

 

 

 

Juli

 

21 juli Mol-Postel De Kaasboerin